во

Извини, имаш ли цигара?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мона Лиза VS. Силикона Лиза

Прибери се дома ќе те заклучат…