во , ,

Мона Лиза VS. Силикона Лиза

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Умират Американец, Французин и Неготинец…

Извини, имаш ли цигара?