во

Умират Американец, Французин и Неготинец…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маро, виа новиот комшија се фале…

Мона Лиза VS. Силикона Лиза