во

Маро, виа новиот комшија се фале…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се помалку Генијалци има на светов…

Умират Американец, Французин и Неготинец…