во

Се помалку Генијалци има на светов…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На мажот му било роденден…

Маро, виа новиот комшија се фале…