во

Имаш слика од стариот?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе завршиш факултет во Македонија

Девојко сакаш да одиме на вечера?