во

Судбина им било…

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога тетка ти ќе ти испрати пари од странство

Кај мене во населба е многу јако…