во

Кога тетка ти ќе ти испрати пари од странство

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас во кујна…

Судбина им било…