во

Јас во кујна…

Што мислиш?

-2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Брат, дај малце васер вагата…

Кога тетка ти ќе ти испрати пари од странство