во

Брат, дај малце васер вагата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Блажи и Мара работат на бавчата…

Јас во кујна…