во

Блажи и Мара работат на бавчата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колеги од ФЕИТ слават роденден

Брат, дај малце васер вагата…