во

Кај мене во населба е многу јако…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Судбина им било…

Није мене душо убилооо…