во ,

Имате ли Турски леб?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ало, срце, моторот на колата загреа!

Гледај, не боли!