во , ,

Израз на оптимизам во Македонија?

kebide

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како може толку убава и паметна да нема дечко?

Милка со ориззз ♥