во , ,

Изразот на лицето кажува се…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој го изнервирал овој дечко, поарно му е да бега…

Бесценетата реакција на таткото кога дозна дека ќе имаат не едно, туку 3 бебиња наеднаш