во ,

Ја барав под дрво и κамен…

drvo

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Имате познавање од англиски јазик?

Најдобриот лек за скршени срца