во

Детенце ти слушаш ли ја мама?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто Црногорец има фотеља до креветот…

Мамо планираш некогаш да го направиш ручекот???