во ,

Каде ќе одиш, ма?

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Го мислиш ли истото како и јас?

Вежби за врат