во ,

Каде ви беа парите?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дали често се карате со жена ви?

Е тоа е прав пријател…