во

Илустрации кои прикажуваат како би изгледала Русија во 2077 година

“Русија 2077” е проект, паралелна реалност, каде што современите технологии се спротивставуваат на обичните пејзажи и секојдневната реалност на провинцијата во Русија, со детали што се чини дека се замрзнати на времето.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На правиот пат сум

Зоки Поки го примиле во извидничката организација…