во , ,

Како правилно да галите милениче?

pravilno

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Каде погрешивме?!

Толку многу работа за вршење…