во , ,

Како денешните девојки одбиваат фини момчиња?

fino

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кошмарот на секоја девојка

Како му викаат на 50 cent во Зимбабве?