во

Како прв ден на работа после годишниот одмор?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Современа реалност

Може ли да ми го извадите новчаникот, да си платам едно пиво?