во

Како се вели на турски за…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Студент Влав панично им пишува на родителите…

Две мрави се возат на мотор…