во ,

Какви круши имате?

pazar

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Само си дојди уште еднаш пијан!

Се знае кој е шефот