во

Кај си бе другар, што има ново?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Му е*а матер на овошките…

Кој рече дека во Битола немало…