во

Ќе ни кажете ли на што ќе се греете оваа зима?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ова можевме да бидеме ние ама ти си гуска

Детектор на лага