во

Ова можевме да бидеме ние ама ти си гуска

-20% Попуст

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Универзални имиња за келнери се…

Ќе ни кажете ли на што ќе се греете оваа зима?