во ,

Универзални имиња за келнери се…

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Усни ли се, кУбасици ли се?

Ова можевме да бидеме ние ама ти си гуска