во ,

Тате ќе се мажам за Трпе комшијата!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Келнер, можи ова шо остана да ни го спаковаш за кучето?

Трпано, како ми ги переш гаќите?