во

Кога ќе слушнам “Знаеш ли колку јадам…“

ugoji

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сакаш ли да ми бидеш девојка?

Во некое селско училиште…