во

84% од граѓаните би се отселиле од Македонија

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Идеалната женска

Само битолчанка…