во

Само битолчанка…

Што мислиш?

-1 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

84% од граѓаните би се отселиле од Македонија

Што има за ручек?