во

Кога минуваш низ тежок период

period

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

… И животот е полесен

Брат, знаеш ли како се вика за лав кој нема коса?