во

Кога ти ѕвони алармот наутро

zvrn

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кои несакани ефекти ги има лекот?

Пицата да биде иссечена на 12 или 6 парчиња?