во

Кој е претседател на Франција?

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се сретнуват две Битолчанки на болница…

Кога ќе те праша каде си ги потрошила парите