во

Која година ти е колата?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колку е саат?

Моментот кога жена ти те пречекува…