во

Она кога колата ти мириса на ВЦ шоља.

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Треба да одиме на свадба…

Паралелен Универзум