во

Колкава е платата кај вас?

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато дај ми го телефонот да ја прашам…

Најдобар пријател за сите времиња