во

Колку е голем стресот кај тебе?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тате, порано имало ли презервативи?

Она кога не си алкохоличар…