во

Колку е овај спреј против комарци?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Потребна опрема за шетање низ Скопје…

Јас и мојот оптимизам…