во ,

Колку е 2+2?

mnogu

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еве зашто машките сакаат да бидат доктори

Како да го најдеш гробот на Александар?