во ,

Колку кошта овој папагал?

papagal

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Седи еден Евреин и плаче…

Летна романтика