во

Колку пати јадеш дневно?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ееееееееееееејјј!!!

Пијте ги овие таблети на 8 часа…