во

Пијте ги овие таблети на 8 часа…

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колку пати јадеш дневно?

Зошто ти е модро окото?