во ,

Колку жени имате?

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе си најдеш кум од Аеродром

Кога ќе се отрезниш…