во

Комши, абе да ми ја позајмиш бормашината за утре?

komsi

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мојот ваерлес сигнал – Тру стори

Каков ти е новчаникот спортски или кожен?