во

Комшијата станал доктор на науки…

komsijata

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што куче ти е ова?

Кога дошол Џејмс Бонд во Македонија