во

Лесно им е на овие во Канада…

lesno

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

За прв пат во Македонија…

Англиски разбираш ли?