во

Кога ќе се погоди многу љута пиперка…

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

За низок притисок – Coca Cola…

Бог да те чува од…